BC Coastal Soccer League

Schedule
Sunday, September 8th, 2019
10:00 AM #6925930 09 Chilliwack FC Strikers Chilliwack Secondary School CSSS 1 map
AUSC Ark U11 Div 2
10:00 AM #6925931 Mission Strikers Div 2 Mission Sports Park Field 7 grass map
ASA 09G Storm Div 2 (Davidson)
10:15 AM #6925932 WCA U11G div 2 (Winterhoff) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
LANGLEY UTD VANDERSTARF19 Div 2
Sunday, September 15th, 2019
9:00 AM #6925928 ASA 09G Storm Div 2 (Davidson) MRC#2 North field map
WCA U11G div 2 (Winterhoff)
10:00 AM #6925927 AUSC Ark U11 Div 2 MRC TURF #3 map
Mission Strikers Div 2
11:30 AM #6925926 AFC U11G div 2 (Galeas-Allen) Samuel Robertson Technical School SRT North map
09 Chilliwack FC Strikers
Sunday, September 22nd, 2019
10:00 AM #6925923 Mission Strikers Div 2 Field #9 map
AFC U11G div 2 (Galeas-Allen)
10:00 AM #6925921 ASA 09G Storm Div 2 (Davidson) MRC#2 North field map
LANGLEY UTD VANDERSTARF19 Div 2
10:15 AM #6925924 WCA U11G div 2 (Winterhoff) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
AUSC Ark U11 Div 2
Sunday, September 29th, 2019
9:30 AM #6925918 LANGLEY UTD VANDERSTARF19 Div 2 Walnut Grove Secondary School Walnut Grove Turf - 8v8#1 map
09 Chilliwack FC Strikers
10:00 AM #6925917 AUSC Ark U11 Div 2 MRC TURF #3 map
ASA 09G Storm Div 2 (Davidson)
11:30 AM #6925920 AFC U11G div 2 (Galeas-Allen) Samuel Robertson Technical School SRT North map
WCA U11G div 2 (Winterhoff)
Sunday, October 6th, 2019
10:00 AM #6925914 ASA 09G Storm Div 2 (Davidson) MRC #2 South Field map
AFC U11G div 2 (Galeas-Allen)
10:00 AM #6925913 AUSC Ark U11 Div 2 MRC TURF #3 map
LANGLEY UTD VANDERSTARF19 Div 2
10:00 AM #6925915 Mission Strikers Div 2 Field #9 map
09 Chilliwack FC Strikers
Sunday, October 20th, 2019
8:45 AM #6925910 GVU Angels 09F Newton Athletic Park (Nap3)Field 3(Turf) map
ASA 09G Storm Div 2 (Davidson)
10:30 AM #6925911 SDU Preddy 09F Winskill Park 8 v 8 Turf South map
Mission Strikers Div 2
10:30 AM #6925909 SDU Underhill 09F Winskill Park 8 v 8 Turf North map
AUSC Ark U11 Div 2
11:30 AM #6925912 09 Chilliwack FC Strikers Chilliwack Secondary School CSSS 1 map
WCA U11G div 2 (Winterhoff)
Sunday, October 27th, 2019
8:45 AM #6925905 SDU Underhill 09F Holly Park 8 v 8 Turf East map
SDU Preddy 09F
9:00 AM #6925907 ASA 09G Storm Div 2 (Davidson) MRC #2 South Field map
09 Chilliwack FC Strikers
9:00 AM #6925908 WCA U11G div 2 (Winterhoff) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
Mission Strikers Div 2
10:30 AM #6925906 AUSC Ark U11 Div 2 MRC Turf #3 South map
GVU Angels 09F
Sunday, November 3rd, 2019
10:00 AM #6925902 AUSC Ark U11 Div 2 MRC Turf #3 North map
09 Chilliwack FC Strikers
10:30 AM #6925901 SDU Underhill 09F Winskill Park 8 v 8 Turf North map
GVU Angels 09F
10:30 AM #6925904 SDU Preddy 09F Winskill Park 8 v 8 Turf South map
WCA U11G div 2 (Winterhoff)
11:00 AM #6925903 ASA 09G Storm Div 2 (Davidson) MRC#2 North field map
Mission Strikers Div 2
Sunday, November 10th, 2019
8:45 AM #6925897 GVU Angels 09F Newton Athletic Park (Nap3)Field 3(Turf) map
SDU Preddy 09F
9:00 AM #6925900 WCA U11G div 2 (Winterhoff) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
ASA 09G Storm Div 2 (Davidson)
10:00 AM #6925898 09 Chilliwack FC Strikers Chilliwack Secondary School CSSS 1 map
SDU Underhill 09F
1:00 PM #6925899 Mission Strikers Div 2 Mission Sports Park Field 7 grass map
AUSC Ark U11 Div 2
Sunday, November 17th, 2019
10:00 AM #6925896 AUSC Ark U11 Div 2 MRC Turf #3 North map
WCA U11G div 2 (Winterhoff)
10:30 AM #6925895 SDU Underhill 09F Winskill Park 8 v 8 Turf South map
Mission Strikers Div 2
10:30 AM #6925894 GVU Angels 09F Newton Athletic Park (Nap3)Field 3(Turf) map
09 Chilliwack FC Strikers
11:30 AM #6925893 SDU Preddy 09F Dugald Morrison 8 v 8 North map
ASA 09G Storm Div 2 (Davidson)
Sunday, November 24th, 2019
9:00 AM #6925892 WCA U11G div 2 (Winterhoff) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
SDU Underhill 09F
9:00 AM #6925889 ASA 09G Storm Div 2 (Davidson) MRC#2 North field map
AUSC Ark U11 Div 2
10:00 AM #6925891 Mission Strikers Div 2 Mission Sports Park Field 7 grass map
GVU Angels 09F
1:00 PM #6925890 09 Chilliwack FC Strikers Chilliwack Secondary School CSSS 2 map
SDU Preddy 09F
Sunday, December 1st, 2019
9:00 AM #6925888 GVU Angels 09F Newton Athletic Park (Nap3)Field 3(Turf) map
WCA U11G div 2 (Winterhoff)
10:30 AM #6925887 09 Chilliwack FC Strikers Chilliwack Secondary School CSSS 2 map
Mission Strikers Div 2
11:30 AM #6925885 SDU Preddy 09F Dugald Morrison 8 v 8 North map
AUSC Ark U11 Div 2
11:30 AM #6925886 SDU Underhill 09F Dugald Morrison 8 v 8 South map
ASA 09G Storm Div 2 (Davidson)
Sunday, December 8th, 2019
9:00 AM #6925884 WCA U11G div 2 (Winterhoff) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
09 Chilliwack FC Strikers
10:00 AM #6925881 AUSC Ark U11 Div 2 MRC Turf #3 North map
SDU Underhill 09F
10:00 AM #6925883 Mission Strikers Div 2 Field #9 map
SDU Preddy 09F
1:00 PM #6925882 ASA 09G Storm Div 2 (Davidson) MRC#2 North field map
GVU Angels 09F
Sunday, January 12th, 2020
8:45 AM #6925877 SDU Preddy 09F Holly Park 8 v 8 Turf East map
SDU Underhill 09F
9:00 AM #6925878 GVU Angels 09F Newton Athletic park Turf 4 map
AUSC Ark U11 Div 2
1:30 PM #6925879 09 Chilliwack FC Strikers Chilliwack Secondary School CSSS 2 map
ASA 09G Storm Div 2 (Davidson)
Sunday, January 19th, 2020
9:00 AM #6925873 GVU Angels 09F Newton Athletic Park (Nap3)Field 3 (Turf North) map
SDU Underhill 09F
10:00 AM #6925875 Mission Strikers Div 2 Mission Sports Park Field 7 grass map
ASA 09G Storm Div 2 (Davidson)
10:15 AM #6925876 WCA U11G div 2 (Winterhoff) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
SDU Preddy 09F
2:00 PM #6925874 09 Chilliwack FC Strikers Chilliwack Secondary School CSSS 1 map
AUSC Ark U11 Div 2
Sunday, January 26th, 2020
10:00 AM #6925871 AUSC Ark U11 Div 2 MRC Turf #3 South map
Mission Strikers Div 2
10:30 AM #6925872 ASA 09G Storm Div 2 (Davidson) MRC#2 North field map
WCA U11G div 2 (Winterhoff)
11:30 AM #6925869 SDU Preddy 09F Dugald Morrison 8 v 8 North map
GVU Angels 09F
11:30 AM #6925870 SDU Underhill 09F Dugald Morrison 8 v 8 South map
09 Chilliwack FC Strikers
Sunday, February 2nd, 2020
9:00 AM #6925865 ASA 09G Storm Div 2 (Davidson) MRC #2 South Field map
SDU Preddy 09F
10:00 AM #6925867 Mission Strikers Div 2 Mission Sports Park Field 7 grass map
SDU Underhill 09F
10:15 AM #6925868 WCA U11G div 2 (Winterhoff) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
AUSC Ark U11 Div 2
2:00 PM #6925866 09 Chilliwack FC Strikers Chilliwack Secondary School CSSS 1 map
GVU Angels 09F
Sunday, February 9th, 2020
9:00 AM #6925863 GVU Angels 09F Newton Athletic Park (Nap3)Field 3 (Turf North) map
Mission Strikers Div 2
10:00 AM #6925861 AUSC Ark U11 Div 2 MRC Turf #3 North map
ASA 09G Storm Div 2 (Davidson)
11:30 AM #6925864 SDU Underhill 09F Dugald Morrison 8 v 8 South map
WCA U11G div 2 (Winterhoff)
11:30 AM #6925862 SDU Preddy 09F Dugald Morrison 8 v 8 North map
09 Chilliwack FC Strikers
Sunday, February 23rd, 2020
9:00 AM #6925858 ASA 09G Storm Div 2 (Davidson) MRC #2 South Field map
SDU Underhill 09F
10:00 AM #6925859 Mission Strikers Div 2 Mission Sports Park Field 7 grass map
09 Chilliwack FC Strikers
10:00 AM #6925857 AUSC Ark U11 Div 2 MRC TURF #3 map
SDU Preddy 09F
10:15 AM #6925860 WCA U11G div 2 (Winterhoff) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
GVU Angels 09F
Sunday, March 1st, 2020
9:00 AM #6925854 GVU Angels 09F Newton Athletic Park (Nap3)Field 3 (Turf North) map
ASA 09G Storm Div 2 (Davidson)
11:30 AM #6925853 SDU Underhill 09F Dugald Morrison 8 v 8 North map
AUSC Ark U11 Div 2
11:30 AM #6925855 SDU Preddy 09F Dugald Morrison 8 v 8 South map
Mission Strikers Div 2
2:00 PM #6925856 09 Chilliwack FC Strikers Chilliwack Secondary School CSSS 1 map
WCA U11G div 2 (Winterhoff)
Sunday, March 8th, 2020
10:00 AM #6925880 Mission Strikers Div 2 Field #9 map
WCA U11G div 2 (Winterhoff)