BC Coastal Soccer League

Schedule
Sunday, October 20th, 2019
9:00 AM #7178333 GAC Fury 09 Hjorth Road Park Turf Field #2 North 8v8 map
CMFSC Asteroids
12:15 PM #7178329 SUSC Thorns 09F Cloverdale Athletic Park Turf #3 (North 8v8) map
WCA U11G1 div 1 (Baski/Cawker)
1:00 PM #7178331 CMFSC Flyers Miller Park (East) map
SUSC Fury 09F
1:00 PM #7178330 PCEFC U11G Div 1 Reign (Legrow) Gates Park Grass 1A map
LANGLEY UTD VANDERSTARF19 Div 2
2:00 PM #7178332 CFC 09F Green Dufferin Park Dufferin Park - North map
PCEFC U11G Div 2 Force (Howell)
3:00 PM #7178334 CMFSC Xtreme Miller Park (East) map
AFC U11G div 2 (Galeas-Allen)
Sunday, October 27th, 2019
8:30 AM #7178323 SUSC Thorns 09F Hjorth Road Park Turf #1 North 8v8) map
CMFSC Flyers
9:00 AM #7178324 WCA U11G1 div 1 (Baski/Cawker) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
PCEFC U11G Div 1 Reign (Legrow)
11:00 AM #7178325 LANGLEY UTD VANDERSTARF19 Div 2 Walnut Grove Secondary School Walnut Grove Turf - 8v8#2 map
CMFSC Xtreme
11:30 AM #7178328 AFC U11G div 2 (Galeas-Allen) Samuel Robertson Technical School SRT North map
GAC Fury 09
12:30 PM #7178327 CMFSC Asteroids TC Mobilio (South) map
CFC 09F Green
2:30 PM #7178326 PCEFC U11G Div 2 Force (Howell) Gates Park Grass 1A map
SUSC Fury 09F
Sunday, November 3rd, 2019
8:30 AM #7178319 GAC Fury 09 Hjorth Road Park Turf Field #2 South 8v8 map
LANGLEY UTD VANDERSTARF19 Div 2
9:00 AM #7178320 CMFSC Flyers TC Mobilio (North) map
PCEFC U11G Div 2 Force (Howell)
10:00 AM #7178322 CFC 09F Green Morgan Creek Morgan Creek - West map
AFC U11G div 2 (Galeas-Allen)
10:30 AM #7178321 SUSC Fury 09F Cloverdale Athletic Park Turf #2 (North 8v8) map
CMFSC Asteroids
1:00 PM #7178317 PCEFC U11G Div 1 Reign (Legrow) Gates Park Grass 1A map
SUSC Thorns 09F
3:00 PM #7178318 CMFSC Xtreme Miller Park (West) map
WCA U11G1 div 1 (Baski/Cawker)
Sunday, November 10th, 2019
10:15 AM #7178313 WCA U11G1 div 1 (Baski/Cawker) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
GAC Fury 09
11:30 AM #7178316 AFC U11G div 2 (Galeas-Allen) Samuel Robertson Technical School SRT North map
SUSC Fury 09F
11:30 AM #7178315 CMFSC Asteroids Miller Park (East) map
PCEFC U11G Div 2 Force (Howell)
12:30 PM #7178314 LANGLEY UTD VANDERSTARF19 Div 2 Walnut Grove Secondary School Walnut Grove Turf - 8v8#1 map
CFC 09F Green
1:00 PM #7178311 PCEFC U11G Div 1 Reign (Legrow) Gates Park Grass 1A map
CMFSC Flyers
2:15 PM #7178312 SUSC Thorns 09F Cloverdale Athletic Park Turf #3 (South 8v8) map
CMFSC Xtreme
Sunday, November 17th, 2019
8:30 AM #7178308 SUSC Fury 09F Hjorth Road Park Turf #1 North 8v8) map
LANGLEY UTD VANDERSTARF19 Div 2
9:00 AM #7178306 GAC Fury 09 Hjorth Road Park Turf Field #2 South 8v8 map
SUSC Thorns 09F
10:00 AM #7178307 CFC 09F Green Morgan Creek Morgan Creek - West map
WCA U11G1 div 1 (Baski/Cawker)
2:30 PM #7178310 PCEFC U11G Div 2 Force (Howell) Gates Park Grass 1B map
AFC U11G div 2 (Galeas-Allen)
3:30 PM #7178305 CMFSC Xtreme TC Mobilio (North) map
LANGLEY UTD AALHUSF19 Div 1B
3:30 PM #7178309 CMFSC Flyers TC Mobilio (South) map
CMFSC Asteroids
Sunday, November 24th, 2019
10:00 AM #7178300 LANGLEY UTD AALHUSF19 Div 1B Langley Meadows Park map
GAC Fury 09
10:15 AM #7178302 WCA U11G1 div 1 (Baski/Cawker) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
SUSC Fury 09F
10:45 AM #7178301 SUSC Thorns 09F Cloverdale Athletic Park Turf #3 (South 8v8) map
CFC 09F Green
11:00 AM #7178303 LANGLEY UTD VANDERSTARF19 Div 2 Walnut Grove Secondary School Walnut Grove Turf - 8v8#1 map
PCEFC U11G Div 2 Force (Howell)
11:30 AM #7178304 AFC U11G div 2 (Galeas-Allen) Samuel Robertson Technical School SRT North map
CMFSC Asteroids
3:00 PM #7178299 CMFSC Xtreme Miller Park (East) map
CMFSC Flyers
Sunday, December 1st, 2019
9:00 AM #7178296 WCA U11G1 div 1 (Baski/Cawker) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
PCEFC U11G Div 2 Force (Howell)
9:30 AM #7178294 LANGLEY UTD AALHUSF19 Div 1B Walnut Grove Secondary School Walnut Grove Turf - 8v8#1 map
CFC 09F Green
9:30 AM #7178297 LANGLEY UTD VANDERSTARF19 Div 2 Walnut Grove Secondary School Walnut Grove Turf - 8v8#2 map
CMFSC Asteroids
9:45 AM #7178295 SUSC Thorns 09F Cloverdale Athletic Park Turf #2 (North 8v8) map
SUSC Fury 09F
11:30 AM #7178298 CMFSC Flyers TC Mobilio (North) map
AFC U11G div 2 (Galeas-Allen)
4:00 PM #7178293 CMFSC Xtreme TC Mobilio (South) map
GAC Fury 09
Sunday, December 8th, 2019
9:00 AM #7178287 GAC Fury 09 Hjorth Road Park Turf Field #2 South 8v8 map
CMFSC Flyers
10:30 AM #7178292 AFC U11G div 2 (Galeas-Allen) Samuel Robertson Technical School SRT map
LANGLEY UTD VANDERSTARF19 Div 2
11:30 AM #7178289 SUSC Fury 09F Cloverdale Athletic Park Turf #3 (North 8v8) map
LANGLEY UTD AALHUSF19 Div 1B
11:30 AM #7178291 CMFSC Asteroids TC Mobilio (South) map
WCA U11G1 div 1 (Baski/Cawker)
1:00 PM #7178290 PCEFC U11G Div 2 Force (Howell) Gates Park Grass 1B map
SUSC Thorns 09F
2:00 PM #7178288 CFC 09F Green Morgan Creek Morgan Creek - East map
CMFSC Xtreme
Sunday, January 12th, 2020
8:00 AM #7178282 GAC Fury 09 TBD map
CFC 09F Green
8:00 AM #7178284 LANGLEY UTD AALHUSF19 Div 1B TBD map
PCEFC U11G Div 2 Force (Howell)
8:00 AM #7178283 CMFSC Xtreme TBA TBA map
SUSC Fury 09F
8:00 AM #7178281 CMFSC Flyers TBA TBA map
LANGLEY UTD VANDERSTARF19 Div 2
8:00 AM #7178285 SUSC Thorns 09F TBD map
CMFSC Asteroids
10:15 AM #7178286 WCA U11G1 div 1 (Baski/Cawker) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
AFC U11G div 2 (Galeas-Allen)
Sunday, January 19th, 2020
8:00 AM #7178275 LANGLEY UTD VANDERSTARF19 Div 2 TBD map
WCA U11G1 div 1 (Baski/Cawker)
11:25 AM #7178279 CMFSC Asteroids TBA TBA map
LANGLEY UTD AALHUSF19 Div 1B
11:30 AM #7178280 AFC U11G div 2 (Galeas-Allen) Samuel Robertson Technical School SRT map
SUSC Thorns 09F
Sunday, January 26th, 2020
1:55 AM #7178274 LANGLEY UTD AALHUSF19 Div 1B TBD map
AFC U11G div 2 (Galeas-Allen)
Sunday, February 2nd, 2020
1:55 AM #7178264 LANGLEY UTD VANDERSTARF19 Div 2 TBD map
LANGLEY UTD AALHUSF19 Div 1B
11:30 AM #7178263 WCA U11G1 div 1 (Baski/Cawker) Pitt Meadows Secondary PMSS East (Super 8) map
SUSC Thorns 09F
11:30 AM #7178268 AFC U11G div 2 (Galeas-Allen) Samuel Robertson Technical School SRT map
CMFSC Xtreme
Sunday, February 9th, 2020
1:55 AM #7178258 LANGLEY UTD AALHUSF19 Div 1B TBD map
WCA U11G1 div 1 (Baski/Cawker)
Sunday, February 23rd, 2020
10:15 AM #7178252 WCA U11G1 div 1 (Baski/Cawker) Pitt Meadows Secondary PMSS West (Super 8) map
CMFSC Xtreme
11:25 AM #7178251 SUSC Thorns 09F TBD map
LANGLEY UTD AALHUSF19 Div 1B
11:30 AM #7178256 AFC U11G div 2 (Galeas-Allen) Samuel Robertson Technical School SRT map
CFC 09F Green
Sunday, March 1st, 2020
8:00 AM #7178245 CMFSC Flyers TBA TBA map
LANGLEY UTD AALHUSF19 Div 1B